دوربین مداربسته دیجی ویرا


انواع دوربین مداربسته

شما برای اینکه با خیال راحت خانه یا محل کار خود را ترک کنید و به مسافت یا هر جای دیگری بروید نیاز به ابزار هوشمند دارید تا امنیت منزل یا فضای مورد نظرتان را تامین کند. ما به شما دوربین های مداربسته های دیجی ویرا را معرفی می کنیم که در حال حاضر در دنیا از هوشمند ترین و به روزترین ابزارهای محافظت به شمار می روند.در دنیا برای اینکه هیچ خطری وسایل باارزش شما را تهدید نکند هرروز قابلیت های جدید و به روز تری به دوربین های مداربسته اضافه می شود .دوربین های مداربسته انواع مختلف دارند که در ادامه درباره هرکدام توضیحی مختصر خواهیم داد.

دوربین مداربسته باسیم

این نوع دوربین ها قدیمی تر هستند و شرکت ها خیلی بیشتر اقدام به تولید آن می کنند. دوربین های باسیم برای ارسال فیلم ها و تصاویر خود نیاز به کابل کشی های گسترده دارند که هزینه رانیز بالاتر می برد. و همچنین این سیم و داکت کشی باید از دکور فضای خانه یا محل کار یا …. بگذرد که جلوه خوبی ندارد. که مدل های باسیم در دو نوع دوربین های  AHD و iP در بازار فروخته می شوند.

دوربین مداربسته بیسیم

در حال حاضر این مدل دوربین های بیسیم از پرطرفدارترین دوربین ها به شمار می روند. این نوع دوربین نیاز به سیم کشی و داکت کشی های گشترده برای انتقال تصویر نیاز ندارد بلکه از طریق مودم اینترنت تصاویر و فیلم ها را برای شما که در هرجای دنیا هستید ارسال میکنند.

دوربین مداربسته سیم کارت خور

دوربین های مدار بسته سیم کارتی از جدیدترین نوع دوربین ها هستند که دارای انتقال تصویر با سرعت بالا هستند. این نوع دوربین ها برای انتقال تصویر دیگر نیازی به تهیه مودم ندارند. بلکه از طریق سیم کارتی که استفاده می کنند این انتقال صورت می گیرد. شما می توانید از هر سیم کارتی مانند ایرانسل ،همراه اول یا رایتل در این دوربین ها استفاده کنید.

, ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *