Jaki masaż jest najbardziej relaksujący?


Masaż relaksacyjny –  masaż ten ma na celu zniesienie wzmocnienia nerwowo-mięśniowego i siłowego. Jest idealny dla osób zepsutych i zestresowanych. Technika masażu jest łagodna i spokojna. Zdecydowanie można zasnąć pod końcem całego zabiegu.
 
Masaż aromaterapeutyczny –  masaż ten może działać fizycznie lub relaksacyjnie w przypadku stosowania olejków. wraz z kojącymi olejkami stosuje się go jako rozluźniający. Idealnie sprawdzili się dla osób aktywnych, które chcą odpocząć i ukoić nerwy. 
 
Masaż świecą –  typowo relaksujący masaż, który wykorzystuje specjalny, stopiony ze świecami olejek, który masowane jest ciałem. Masaż ma właściwości relaksacyjne, ale także pielęgnacyjne. Uwaga. Wosk świecy może trochę przesuszyć skórę. więc u mnie tak było (może rodzaj świecy?) Polecam dobry balsam do masażu. 
 
Masaż gorącymi kamieniami  – jest to typowo odprężający masaż, który dodatkowo wspomaga ciało, poprawia krążenie i przemianę materii. Jeśli jesteś przemęczony i zestresowany, to będzie idealna opcja dla Ciebie. W masażu wykorzystuje się gorące kamienie bazaltowe, które rozgrzewają skórę i relaksują ciało. Polecam szczególnie zimą. 
 
Masaż pielęgnacji czekoladą  – w tym masażu łączymy zabieg pielęgnacji skóry, z technikami relaksacyjnymi. jedyny tego, produkt na cud czekolady pięknie pachnący, co dodatkowo uprzyjemnia całą procedurę. Bardzo polecam, po takim masażu nie chce się wrócić do codzienności…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *